BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Internetowy sex shop pomysłem na biznes!

paź 28, 2015 dodane przez PrawdziwiePolskie

abc erotykiPolacy boją się rozmawiać o seksie. Wciąż jest to w naszym kraju temat tabu. Wstydzimy się poruszać go w gronie znajomych, a nawet partnerów seksualnych. I chociaż widać znaczną poprawę w ostatnich latach, to nawet wizyta w sexshopie jest dla wielu osób krępująca. Dlatego coraz częściej decydujemy się na zakupy przez Internet.

Polacy średnio uprawiają seks raz w tygodniu. Najczęściej w sobotę w godzinach wieczornych. Nie jest to zły wynik, ale na tle innych europejskich krajów wypadamy bardzo przeciętnie. Młodsze osoby uprawiają seks dużo częściej, ale już 50-60-latkowie tylko raz na dwa tygodnie. Badania pokazują także, że zbliżenie trwa przeciętnie kilkanaście minut, ale sam stosunek płciowy to zaledwie kilka minut.Niestety Polacy są także dość nudni w łóżku. Aż 70 procent osób deklaruję, że najczęściej używaną pozycją seksualną jest ta klasyczna, na misjonarza. Poza tym seks uprawiamy przede wszystkim po ciemku, bo się wstydzimy, nawet swoich partnerów. Boimy się eksperymentować i – co ciekawe – to kobiety częściej są skłonne do zmian, do czegoś nowego, np. przebieranek lub wykorzystywania akcesoriów erotycznych, np. korki analne i wibratory.

Wizyta w sexshopie
Polacy stosunkowo rzadko korzystają ze stacjonarnych sexshopów. Wstydzimy się chodzić do takich miejsc, bo boimy się wzroku innych ludzi. Wszystko, co chociaż delikatnie odbiega od tradycyjnego seksu, jest postrzegane jako dewiacja, zboczenie. Pokutuje tutaj cały czas wychowanie, głównie w rodzinach katolickich. Przecież nawet seks oralny jest uznawany przez kościół za grzech.
Jednak i to powoli się zmienia. Przede wszystkim młodsze osoby coraz częściej interesują się ofertą sklepów z akcesoriami erotycznymi. Co prawda wizyta w stacjonarnym sexshopie cały czas jest wstydliwa, to mamy ogromny wybór wśród sklepów internetowych.
– Z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc odnotowujemy coraz większe zainteresowanie naszą ofertą – mówi Alicja Krawczyk, właścicielka internetowego sexshopu ABCErotyki. – Polacy zdecydowanie częściej otwierają się na tzw. eksperymentowanie. Nudzi nam się tradycyjny sex i szukamy czegoś nowego. Zabawki erotyczne to jeden z najprostszych i jednocześnie najlepszych sposobów na przełamanie nudy – dodaje.

Sexshop internetowy – co jest ważne?
W internetowych sexshopach cenimy przede wszystkim prywatność i wygodę. Nie musimy nigdzie wychodzić i narażać się na wzrok innych osób. Zakupów możemy dokonać z domu, siedząc na kanapie przed telewizorem lub przy biurku. Bez skrępowania każdy klient może dokładnie przejrzeć ofertę danego sklepu. Bez pośpiechu i bez wstydu.

Internetowe sexshopy zapewniają nam także anonimowość i dyskrecję. – Wszystkie akcesoria erotyczne pakujemy w estetyczne, ale też całkowicie neutralne opakowania. Nawet listonosz lub kurier, który przywiezie nam paczkę, nie jest w stanie domyślić się, co się w niej znajduje – tłumaczy Alicja Krawczyk. – Poza tym zakupów można dokonywać w naszym sklepie bez rejestrowania się. To bardzo popularna forma, co jasno wskazuje na to, że cenimy sobie prywatność – dodaje.
Wreszcie internetowe sexshopy często oferują dużo niższe ceny niż stacjonarne sklepy. Często odchodzą koszty lokalu czy też dodatkowych pracowników, więc utrzymanie biznesu jest dużo tańsze. Nie bez znaczenia jest także to, że w Internecie możemy poszukać informacji na temat zabawek erotycznych. – Niedługo uruchamiany naszego bloga z rzetelnym poradami i informacjami na temat zabawek erotycznych – opowiada właścicielka sklepu ABCErotyki.