BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Szafy na broń sportową – rewolucja od Stalpol

lut 27, 2018 dodane przez PrawdziwiePolskie

Polski producent i nowatorskie rozwiązanie. Takie zestawienie wprowadziło w zachwyt tegorocznych konsumentów odwiedzających Targi Myślistwa i Strzelectwa Knieje. Bydgoska firma Stalpol zaprezentowała swój najnowszy wynalazek w postaci inteligentnych, przestawnych elementów dzięki, którym wnętrze naszej szafy dopasujemy zawsze pod nasze potrzeby.

Niezależnie od tego czy dysponujemy w swojej kolekcji bronią długa czy krótką, jej odpowiednie przechowywanie jest dla nas nie tylko kwestią bezpieczeństwa ale przede wszystkim komfortu i wygody. Nasz sportowy arsenał ma prawo zmieniać się na przestrzeni lat, dlatego regulowane wnętrze szafy za każdym razem będzie się w stanie do niego dopasować i zagwarantować optymalną przestrzeń.

Najistotniejsze elementy, odpowiedzialne za kreowanie przestrzeni wewnątrz szafy stały się przestawne. Dzięki temu, zawsze wygospodarujemy odpowiednią przestrzeń. Ruchomymi elementami wewnątrz szafy stały się uchwyty na broń, uchwyty na wycior czy pojemniki na amunicję. W chwili obecnej w ofercie dostępnych jest 14 modeli szaf w różnych kolorach i o różnych gabarytach. Wszystkie szafy Smart Control marki Gun Guard są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.

W związku z sukcesem samego produktu i dużym zainteresowanie, firma Stalpol uruchomiła specjalną grupę doradczą na Facebooku, na której poza podstawowymi informacjami na temat samych produktów, potencjalni klienci będą mogli zadać pytanie ekspertom i dowiedzieć się więcej na temat przechowywania broni oraz korzystania z nowego, nowatorskiego rozwiązania zaproponowanego przez firmę.