BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Szafa na broń Gun Guard – jakie opinie?

gru 15, 2017 dodane przez PrawdziwiePolskie

Moda na strzelectwo sportowe zdaje się przybierać na sile. W naszym kraju powstaje coraz więcej stowarzyszeń oraz klubów strzeleckich. Strzelnice powstają w coraz większej ilości miast a chętnych do rozpoczęcia szkolenia nie brakuje.

Rozwijanie tej wspaniałej pasji doprowadza nas zawsze w to samo miejsce. Gdy już zapragniemy mieć własna broń, musimy wiedzieć jak i gdzie ją przechowywać. Zagadnienie to, opisuje dokładnie Ustawa o Broni i Amunicji z dnia 21 maja 1999 roku.

Szafa do przechowywania broni musi posiadać conajmniej klasę odporności S1. Mamy wtedy gwarancję, że broń przechowywana jest zgodnie z prawem a w razie kontroli policyjnej jesteśmy pewni, że w żaden sposób nie naruszamy w tej materii prawa.

Wybór szaf jest naprawdę spory i uzależniony przede wszystkim od rodzaju broni, którą chcemy przechowywać. Jednym z polecanych polskich producentów jest firma Stalpol z Białych Błot pod Bydgoszczą. W jej ofercie znajdziemy autorską markę Gun Guard, która została wypuszczona na rynek po gruntownej analizie potrzeb klientów.

Poza podstawowymi funkcjami, szafę można rozbudować o dodatkowe elementy lub nawet dostosować jej wygląd zewnętrzny do jej otoczenia (indywidualny kolor RAL). Do opcji dodatkowych należą również; podłączenie elektronicznego nadzoru broni, zmiana zamka kluczykowego na elektorniczny lub szyfrowy mechaniczny.

Artykuł przygotowany wraz z: http://www.sejfy-stalpol.pl/