BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Sejfy domowe 2021 – seria Home w atrakcyjnej cenie

gru 11, 2020 dodane przez PrawdziwiePolskie

Stalpol – lokalny producent sejfów oraz szaf na broń zaprezentował nową linię sejfów domowych. Produkty dedykowane są wszystkim tym, którzy odczuwają potrzebę zabezpieczenia swojego majątku domowego. Dodatkowo Stalpol udowadnia, że w pełni certyfikowany produkt może być dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie!

2020 był rokiem pełnym niespodzianek. Obniżone stopy procentowe, których celem było ratowanie gospodarki doprowadziły do tego, ze Polacy zaczęli masowo rezygnować z lokat bankowych. W celu ochrony kapitału, przed narastającą w pierwszych dwóch kwartałach roku inflacją rozpoczęło się poszukiwanie inwestycji alternatywnych. Częstym wyborem okazywało się złoto, srebro oraz obligacje skarbowe. Obawy przed tzw. biegiem bankowym spowodowały również, to że do łask zaczęły wracać sejfy domowe.

Sejfy domowe a ubezpieczenie

Powiedzenie „pewne jak w banku” w ostatnich latach straciło na znaczeniu. Obywatele w trosce o swoje finanse część aktywów zaczęli przechowywać w domach. Argumentem był łatwy i pewny dostęp do własnych aktywów w postaci gotówki czy chociażby wcześniej wspomnianych metali szlachetnych. Oczywiście pewniej i bezpieczniej przechowywać je nie w tapczanie, a chociażby w domowym sejfie, który poza oczywistymi właściwościami antywłamaniowymi daje dodatkowo możliwość ubezpiczenia przechowywanej wartości. To, na jaką wartość możemy u ubezpieczyć nasze aktywa w konkretnym sejfie determinuje przede wszystkim klasa oraz normy zgodnie z którymi został on wykonany.

Certyfikat gwarancją bezpieczeństwa

Na początku grudnia 2020 roku Stalpol zaprezentował trzy nowe sejfy domowe w klasie S1. Każdy z nich dedykowany jest do przechowywania wartości i dokumentów w klasie S1. Wszystkie z nich spełniają wymagania PN-EN 14450:2006. Do każdego z nich dołączony jest Certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. IMP jest jednostką bezstronną i niezależną, a wszelkie informacje związane z procesem certyfikacji w nim prowadzone są poufne. Certyfikat IMP potwierdza zgodność danego artykułu/produktu z szeregiem norm, dzięki czemu kupujący zyskuje pewność, że zakupiony sejf lub inny artykuł, spełniają wszelkie normy jakościowe. Dopiero tak certyfikowany produkt może zostać ubezpieczony.k

Seria Home – sejfy domowe dla każdego

Wszystkie nowe produkty mają dodatkową wspólną cechę. Ich cena detaliczna jest bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę wysoką klasę i odpowiednią certyfikację. W skład nowej linii wchodzą 4 sejfy, których ceny zaczynają się już od 1100 zł! Poza standardowym wykonaniem, każdy z nich można zamówić w niemalże dowolnym kolorze oraz z dodatkowymi zamkami (między innymi elektronicznym). Więcej informacji na temat aktualnych cen i konkretnych parametrów technicznych znajdziecie tutaj: https://www.sejfy-stalpol.pl/98-sejfy-domowe