BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Promlift – wiodący dostawca wózków widłowych w regionie

gru 10, 2020 dodane przez PrawdziwiePolskie

Siedziba firmy mieści się w Koronowie, gdzie wykorzystywana jest nowoczesna infrastruktura Grupy Przemysłowej PJP Makrum. W odnowionej hali zlokalizowany jest magazyn wystawowy, prowadzone są prace na warsztacie,  a także działa sklep z częściami.

Wybierając wózek warto zdecydować się na zakup sprzętu, który można potem serwisować albo w razie potrzeby szybko kupić części zamienne. Taką ofertę proponuje właśnie Promlift.

– Kompleksowa obsługa klienta jest dla nas bardzo ważna – mówi prezes Promlift Jan Borodo.

Bardzo często usterka jednej z części całkowicie uniemożliwia pracę wózka. Dostęp do programów diagnostycznych oraz liczne katalogi z częściami zamiennymi sprawiają, że Promlift jest jednym z atrakcyjniejszych dostawców w regionie. Wyboru można dokonać osobiście odwiedzając sklep na terenie zakładu PJP Makrum w Koronowie, gdzie zawsze  można liczyć na fachowe doradztwo.

Promlift  oferuje wózki od znanych producentów, jak np. Toyota, ale przede wszystkim zajmuje się dystrybucją produktów pod własną marką.

– Do odwiedzenia naszego magazynu zachęcamy wszystkich, nie tylko klientów z regionu – mówi Jan Borodo. – Jeśli jednak ktoś preferuje zakupy przez Internet, zapraszamy do sklepu internetowego, gdzie również można dokonać zakupu wózków widłowych.