BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Powiedz nudzie stop! 5 sposobów na szalony, namiętny seks!

Maj 7, 2018 dodane przez PrawdziwiePolskie

Jeśli czujesz, że do waszej sypialni wkradła się rutyna, nie czekaj na rozwój sytuacji – weź sprawy w swoje ręce już dziś i zaskocz partnera niecodzienną propozycją. Jaką? Jeśli potrzebujesz inspiracji, jesteś w odpowiednim miejscu – oto 5 sposobów na szalony, namiętny seks!

Zmysłowa uczta

Bita śmietana, truskawki i czekolada, doskonale nadają się nie tylko do deserów! Zabierz je do sypialni i wraz z partnerem odkrywaj, jak smakują zjadane z waszych ciał! Korzystając z czekoladowego sosu lub bitej śmietany, możesz narysować na ciele partnera mapę rozkoszy, której drogi zaprowadzą go na szczyt. Przy okazji jeszcze lepiej go poznasz i dowiesz się, co go kręci i jakie pieszczoty lubi najbardziej! Po tak rozkosznej uczucie, z pewnością doczekasz się rewanżu…

Erotyczna gra planszowa

Jeśli szukasz sposobu, by wprowadzić do waszej sypialni odrobinę pikanterii, zaproponuj partnerowi wykorzystanie erotycznej gry planszowej. Możecie kupić ją w sklepie z zabawkami dla dorosłych lub przygotować samodzielnie, dostosowując ją do waszych indywidualnych potrzeb. Obawiasz się, że taka gra będzie was zwyczajnie śmieszyć? Nie ma w tym nic złego – seks to przecież doskonała zabawa, a śmiech z pewnością jej nie zepsuje, wręcz przeciwnie!

Spełniaj fantazje

O naszych fantazjach zwykle mówimy niechętnie, a wiele osób krępuje sama myśl, by wyjawić je partnerowi. Jeśli czujesz podobnie i nie masz odwagi powiedzieć, czego tak naprawdę pragniesz, nie musisz robić tego zupełnie wprost! Możesz opowiedzieć partnerowi o tym, co ci się przyśniło lub o czym przeczytałaś w romantycznej powieści – ty będziesz czuć się komfortowo, a on z pewnością złapie aluzję!

Pani zapominalska

Czy zdarzyło ci się kiedyś zapomnieć o założeniu bielizny? Jeśli nie, to znak, że czas spróbować! Wybierz się z partnerem do restauracji lub na przyjęcie w eleganckiej, kobiecej sukience i mimochodem szepnij mu na ucho, że nie masz nic pod spodem. To wystarczy, by podgrzać między Wami atmosferę i… czym prędzej wrócić do domu!

Afrodyzjaki

Choć o afrodyzjakach słyszał niemal każdy z nas, wiele osób nie miało okazji poznać ich działania na własnej skórze. A szkoda, bo zdecydowanie warte jest zachodu! Afrodyzjaki pobudzają, zwiększają libido i wrażliwość na bodźce seksualne. W przypadku panów, dodatkowo wzmacniają erekcję! Dzięki nim odzyskacie apetyt na seks i znów cieszyć się będziecie rozkosznymi chwilami we dwoje!

Nawet dobry, udany seks, z czasem może zacząć was nudzić. Nie przestawajcie więc stale szukać nowych, emocjonujących sposobów na to, by w waszej sypialni wciąż tlił się ogień, a nuda – trzymała się od niej z daleka. Stosujcie miłosne triki, sięgajcie po erotyczne zabawki, eksperymentujcie i… bawcie się! O to przecież chodzi, prawda?