BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Ponazajcie Yale – wiodącą markę w ofercie Emtor

lip 23, 2020 dodane przez PrawdziwiePolskie

Emtor to firma z blisko 40 letnim w handlu oraz dystrybucji wózków widłowych. Rok do roku firma stawia sobie coraz to nowsze cele, które są bezpośrednio powiązane z dynamicznie zmieniającą się rzeczywistością. Tą gospodarczą i tą dotyczącą ochrony środowiska. Dlatego oferta Emtor jest stale rozwijana, modyfikowana i dostosowana do potrzeb zmieniającego nie świata.

Emtor nawiązuję współprace z Yale

W 2009 roku EMTOR nawiązał współpracę z firmą NACCO Materials Handling Europe – producentem marki Yale. Dzięki temu w ofercie toruńskiej firmy znajdziemy pełna ofertę wózków elektrycznych, paletowych, podnośnikowych. Jedną z ciekawszych funkcji wózków marki Yale jest funkcja układu „Anti-rollback” – system automatycznego zwalniania hamulca, zabezpieczający przed cofaniem się wózka na pochyłych powierzchniach, sterowany przez wysokiej częstotliwości sterownik w technologii MOSFET, opcja dostępna w modelach z serii Yale® MP, ,MPS, MS, MPT, MC. Kolejną zasługującą na uwagę ciekawostką, charakterystyczną dla wózków marki Yale jest mini dźwignie AccuTouch™ – moduł precyzyjnych mini-dźwigni ze skośnym, miękkim podłokietnikiem i oparciem dłoni, z możliwością sterowania dźwigniami za pomocą czubków palców, gwarantujący zmniejszenie dolegliwości spowodowanych powtarzającym się napięciem mięśni. Mini dźwignie AccuTouch™ uznawane są za najlepsze w branży wózków widłowych, opcja dostępna w modelach z serii Yale® MR oraz wszystkich modelach wózków czołowych z przeciwwagą.

Kompletna oferta Yale w Emtor

W aktualnej ofercie firmy EMTOR znajdziecie Państwo nowe oraz używane produkty marki Yale. W zależności od potrzeb eksperci firmowi pomogą dobrać produkty pod szczegółowe wymagania klienta, biorąc pod uwagę zakres pracy oraz warunki. Największym atutem tej oferty jest uzupełnienie jej o specjalistyczny serwis, który wspomagany jest magazynem z bogatą ilością części zamiennych, które dodatkowo jesteśmy w stanie kupić w sklepie internetowym. Emtor posiada aktualnie 8 udziałów na terenie całego kraju poczynając od Gdańska kończąc na Krakowie. Na uwagę zasługuje również możliwość wynajmu wózków widłowych. Więcej informacji tutaj: https://emtor.pl/pl/wynajem.html.

Największy spalinowy wózek widłowy

16 Lipca został zaprezentowany najnowszy produkt w ofercie firmy Emtor. Jest nim Yale® GDP160EF12. Seria EF12 oferuje najlepszą trakcję, zdolność pokonywania wzniesień, siłę pociągową, prędkość jazdy/podnoszenia oraz doskonałą zwrotność, nadającą się idealnie do pracy wewnątrz budynków. Silniki wysokoprężne zgodne z normą Stage IV wykorzystują system recyrkulacji spalin (EGR), katalizator utleniający (DOC) oraz technologię selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) w celu znacznego ograniczenia emisji spalin, co jest w pełni zgodne z polityką dot. ochrony środowiska.