BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

POLANES – czyli jak polska firma radzi sobie na 32 zagranicznych rynkach!

sty 13, 2016 dodane przez PrawdziwiePolskie

polanes-targiPOLANES to polska marka założona przez Alfreda Bukalskiego w 1994 roku. Firma początkowo zajmowała się montażem dojarek mechanicznych. Dzisiaj ich hale udojowe powstają dosłownie na całym świecie!

Firma handlowa dość szybko przekształciła się w jednego z krajowych liderów w produkcji hal udojowych i systemów zadawania paszy. Obecnie ich produkty sprzedawane są w sposób bezpośredni oraz poprzez sieć dealerską do 32 krajów na całym świecie! Poza halami dostosowanymi do udoju krów i owiec w ofercie znajdują się również zaawansowane systemy informatyczne pozwalające badać efektywność „produkcji mleka” (pomiar mleka, żywienie, wykrywanie rui oraz identyfikacja).

hale-udojoweJednym z kluczowych momentów w dziejach firmy było wejście na rynek rosyjski. Dzięki eksportowi na wschód firma znacząca zwiększyła obroty, które szybko przekształciły się w kolejne inwestycje. W 2013 roku powstał sklep internetowy w którym prowadzona jest ciągła sprzedaż elementów serwisowych oraz produktów gotowych marki POLANES.

polanes-3POLANES poza działaniami eksportowymi wspiera również rozwój polskiego rolnictwa. Produkty dostosowywane są do wymogów narzucanych przez Unię Europejską dzięki czemu rolnicy maja dostęp do sprzętu, który można w dużej części sfinansować dzięki dopłatom z Unii. W listopadzie firma prowadziła szeroko zakrojoną akcje promocyjną; „Modernizacja gospodarstw rolnych poprzez zakup i montaż urządzeń udojowych Polanes”.

W tym roku produkty bydgoskiej firmy będzie można obejrzeć na Międzynarodowych Targach FERMA organizowanych w Łodzi w Hali EXPO Łódź, które odbędą się w dniach 19-21 lutego. Zapraszamy na www.polanes.eu!