BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Płyty silikonowe z Firmadp.pl

lut 10, 2020 dodane przez PrawdziwiePolskie

Płyty silikonowe to produkt wysokiej jakości dostępny w naszej firmie w dwóch wersjach jako płyty silikonowe mleczne z atestem FDA do żywności oraz płyty silikonowe czerwone techniczne. Wszystkie nasze płyty wyprodukowane są z najlepszej klasy mieszanek w formatach maksymalnie do 1200 mm x 10 000 mm lub jako formatki docięte na wymiar klienta. Oferujemy również szeroki wybór grubości płyt silikonowych oraz wysokie stany magazynowe.

Jeśli chcesz zamówić nasze płyty silikonowe, zapraszamy do składania zamówień na nasz adres mailowy: sprzedaz@firmadp.pl lub telefonicznie pod numerem 780 090 280.

Ogólna specyfikacja płyt silikonowych

  • Odporność termiczna – od – 60°C do + 250°C
  • Twardość – standardowo 60°ShA (inne twardości na zapytanie)
  • Rodzaje – płyty silikonowe do żywności oraz płyty silikonowe techniczne
  • Kolory – mleczny oraz czerwony
  • Maksymalny format – 1200 mm x 10 000 mm
  • Grubości – 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm

Płyty silikonowe mleczne

Płyty silikonowe mleczne to produkt dostosowany do kontaktu z żywnością. Są obojętne fizjologicznie, odporne chemicznie – nie wchodzą w reakcję z pożywieniem czy lekarstwami. Posiadają certyfikat FDA. Zachowują swoje doskonałe właściwości zarówno w niskich temperaturach (chłodnie), jak i wysokich (suszarnie spożywcze). Bardzo wytrzymałe mechanicznie oraz łatwe do utrzymania w czystości.

Płyty silikonowe czerwone

Płyty silikonowe czerwone zwane są również płytami silikonowymi technicznymi przez wzgląd na swoje przeznaczenie. Nie posiadają dopuszczenia do kontaktu z żywnością, natomiast są szeroko wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Wysoce odporne termicznie, oporne na uszkodzenia i rozerwania a przy tym bardzo elastyczne. Również mogą pracować w kontakcie z agresywnymi środkami chemicznymi.