BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Plandeki kotarowe

sie 12, 2020 dodane przez PrawdziwiePolskie

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości plandeki kotarowe wykonane z najwyższej jakości tkanin PCV i PE. Do Państwa wyboru jest kilka dostępnych wariantów. Do dyspozycji jest również kilka kolorów, gramatur, wersja trudnopalna ale również plandeki kotarowe z oknami i bez okien. Każde zamówienie realizowane jest na dokładny wymiar podany przez klienta co powoduje idealne dopasowanie. Na przeszkodzie nie stoją również żadne wycięcia.

Jesteśmy świadomi, że każda hala produkcyjna jest inna i potrzebuje indywidualnego podejścia. Klient otrzymuje kotarę z plandeki, która wyposażona jest w odpowiedni sprzęt do montażu. W ofercie występuje szeroka gama tkanin kotarowych, nie ma dla nas problemu w dobraniu odpowiedniej kotary do potrzeb klienta. Przy produkcji kotar przemysłowych przykładamy szczególną uwagę do tego, aby ułatwić Państwu ich montaż oraz łatwe przesuwanie po lince celnej lub rurce. Naszym zdaniem najlepszym sposobem montażu kotar jest ich montaż na lince celnej lub rurce. Do tego celu na plandekach zakuwamy oczka kotarowe fi 40, które ułożone są prostopadle do plandeki. Odradzamy montażu na prowadnicach, ponieważ wystarczy ich delikatne zabrudzenie, aby unieruchomić cały system.

Gdzie stosować kotary przesuwne

  • -kotary do myjni samochodowych,
  • -kotary do zewnętrznych magazynów,
  • -kotary do budynków gospodarczych,
  • -kotary zaciemniające do ciemni,
  • -kotary do spawalni,
  • -kotary do hal produkcyjnych,
  • -przedzielenie przestrzeni w hali produkcyjnej lub magazynie,
  • -itp.

Sprzedaż kotar przemysłowych

Najczęstszym pytaniem jakie dostajemy jest ,,jaka jest cena kotar przemysłowych?’’ ,,ile kosztuje kotara przemysłowa?’’. Na to pytanie ciężko odpowiedzieć. Niestety na to wpływa wiele czynników przez, które cena musi być podana każdemu indywidualnie. Aby wycenić kotarę potrzeba wielu informacji takich jak długość, szerokość ale również gramatura kotary. Po otrzymaniu takich informacji dopiero jesteśmy w stanie podać najkorzystniejszą cenę. Po akceptacji wizualizacji przechodzimy do realizacji zamówienia. Po kilku dniach gdy zamówienie jest już gotowe, odbiera je kurier i w jak najszybszym czasie dostarczane jest pod wskazany podczas składania zamówienia adres. Więcej informacji tutaj: https://enimat.pl/plandeki-na-wymiar-produkcja/