BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

NORMAPOL – półfabrykanty z tworzyw sztucznych

gru 10, 2020 dodane przez PrawdziwiePolskie

Normapol to innowacyjna firma, zajmująca się sprzedażą półfabrykatów z tworzyw sztucznych przeznaczonych do dalszej obróbki oraz wyrobów gumowych, w tym płyt gumowych, wykładzin gumowych czy arkuszy silikonowych. Od niedawna w ofercie naszej firmy również produkcja plandek zgodnie z wymiarami i preferencjami klienta. Wszystkie produkty oferowane są poprzez naszą stronę internetową www.normapol.pl.

Najwyższym priorytetem firmy Normapol jest zadowolenie klienta, o czym świadczy powiększająca się każdego dnia baza naszych stałych klientów. Aby osiągnąć zamierzony cel, nieustannie pracujemy nad doskonaleniem usług oferowanych przez pracowników. Liczne szkolenia poszerzające wiedzę na temat oferowanych produktów, przekładają się na wysoką jakość obsługi klientów. Do tego warto podkreślić, że kadra posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obsługi klientów.

Kolejnym kluczem do sukcesu firmy Normapol jest oferowanie produktów najwyższej jakości, nie ma tu mowy o bylejakości. Tylko produkty spełniające najbardziej krytyczne standardy jakości docierają do naszych klientów. Każdy produkt musi przejść bardzo rygorystyczną kontrolę jakości i dopiero wtedy zostaje zakwalifikowany do wysyłki do klienta. W tym miejscu należy wspomnieć o niezwykle istotnym elemencie sukcesu naszej firmy, którym jest gwarancja możliwie najszybszej i bezpiecznej dostawy bezpośrednio na adres klienta. Zamówione produkty bardzo często wyjeżdżają z magazynu firmy tego samo dnia, w którym zostało złożone zamówienie. Oczywiście tak się dzieje w przypadku produktów standardowych. Na zamówienia nietypowe pod produkcję należy przyjąć czas kilku dni, jednak takie informacje nasi pracownicy przekazują już na etapie składania zamówienia.

Nasza firma prowadzi działalność ze szczególnym naciskiem na dbanie o dobro naszej planety, minimalizując przy tym ilość odpadów, zapobiegając zanieczyszczeniom oraz stosując na co dzień odpowiednie rozwiązania mające na celu bezpieczeństwo środowiska.