BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Naimprezie.pl – nowy startup rodem z Bydgoszczy

lis 17, 2015 dodane przez PrawdziwiePolskie

naimprezie_plWeekend to dla wielu osób czas odpoczynku i odreagowania całego tygodnia. Można to zrobić na wiele sposobów, także aktywnie. Nie bez powodu piątek i sobota to dni, w których oblegane są wszystkie kluby w największych miastach. Tylko na jaką imprezę się wybrać? Gdzie grają najlepszą muzykę? Na te pytania odpowiada nowy startup z Bydgoszczy – Naimprezie.pl.

W każdym większym mieście w Polsce znajduje się co najmniej kilkadziesiąt klubów i pubów. W każdy z nich trwają inne imprezy, gra inna muzyka, bawią się inni ludzie. Sprawdzanie wszystkich po kolei mija się z celem. Odwiedzanie stron danych klubów lub nawet ich fanpage’y na Facebooku to zadanie karkołomne. I chociaż mamy swoje ulubione kluby, to warto dowiedzieć się, co konkretnie się w nich dzieje, a czasami zdecydować się na jakiś nowy lokal.

Właśnie dlatego powstało Naimprezie.pl – nowy startup z Bydgoszczy, który działa ogólnopolsko. Idea jest niezwykle prosta. Wystarczy tylko wejść na stronę www.naimprezie.pl (na dowolnym urządzeniu) i wybrać interesujące nas miasto. Aktualnie jest ich sześć – Gdynia, Sopot, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń oraz Poznań, ale już wkrótce pojawią się kolejne. Po wybraniu miasta pojawia nam się lista imprez w mieście – aktualnie trwających i zaplanowanych na najbliższe dni, tygodnie, a nawet miesiące. Dzięki temu z dużym wyprzedzeniem można zaplanować sobie praktycznie każdy weekend.

naimpreziePomysłodawcy Naimprezie.pl chcą, aby planowanie imprez było równie przyjemne, co samo imprezowanie. Sami imprezują i często nie wiedzieli, do jakiego klubu warto aktualnie się wybrać. Uznali, że nie są jedyni z takim problemem, więc postanowili temu zaradzić. Często jest też tak, że idziemy do ulubionego klubu, a ten jest wypełniony po brzegi. W takiej sytuacji rezygnujemy z wejścia i musimy poszukać nowego lokalu. Dzięki Naimprezie.pl wystarczy tylko sięgnąć pod smartfona, aby mieć dokładny przegląd tego, co dzieje się w mieście.

Twórcy nowego startupu podkreślają, że to dopiero początek przedsięwzięcia. Serwis tak naprawdę nie ruszył jeszcze pełną parą. Można wręcz powiedzieć, że to dopiero wersja beta startupu. Wkrótce Naimprezie.pl pojawią się kolejne miasta, a także dodatkowe funkcje. Serwis ma się stać prawdziwą mekką dla wszystkich, którzy lubią imprezować. Będzie nie tylko źródłem informacji na temat imprez, ale także miejscem, do dzielenia się wrażeniami i opiniami na temat konkretnych miejsc. Twórcy chcą zachęcić użytkowników także ciekawymi treściami powiązanymi z tematyką imprezową.

Plany są bardzo ambitne i Naimprezie.pl ma się wkrótce stać prawdziwym hitem wśród imprezowiczów.