BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Bezpieczni na wakacjach, czyli po co Ci domowy sejf

cze 29, 2021 dodane przez PrawdziwiePolskie

Do wyjazdu na wakacje zwykle jesteśmy znakomicie przygotowani: odpowiednio wcześnie kupujemy walizkę, tworzymy listę potrzebnych rzeczy, w szczegółach planujemy plan podróży. Zdawałoby się, że pamiętamy o wszystkim i niczego nie pomijamy. Ale czy na pewno? Niestety, statystyki policyjne nie pozostawiają złudzeń – jest coś, o czym bardzo często całkowicie zapominamy! Co to takiego? To bezpieczeństwo – nie nasze, a pozostawionych bez opieki naszych domów oraz mieszkań. Przeczytaj i sprawdź, jak to w prosty sposób zmienić!

Proste rozwiązanie

Gdy Ty wypoczywasz, złodziej przegląda Twoje profile w mediach społecznościowych i upewnia się, że w czasie planowanego włamania, nie zastanie Cię w domu. O kradzieży cennych rzeczy dowiesz się, gdy otwarte na oścież drzwi zaniepokoją sąsiadów lub dopiero po powrocie, gdy ze zdumieniem odkryjesz zniknięcie wartościowych rzeczy. Na szczęście przy odrobinie wysiłku możesz tego uniknąć. Nie wystarczy jednak ostrożne dzielenie się swoimi podróżami w sieci – ważne jest także, aby odpowiednio zabezpieczyć przed wyjazdem cenne rzeczy. I właśnie do tego przyda Ci się sejf.

Sejf nie tylko dla bogaczy

Nigdyś sejfy zarezerowane były jedynie dla bogaczy. Dziś każdy z nas, nawet jeśli nie posiadamy drogocennych brylantów i milionów na koncie, może mieć sejf w swoim domu. Wykorzystasz go do przechowywania najcenniejszych rzeczy, np. biżuterii, gotówki czy przedmiotów, które mają dla Ciebie wartość sentymentalną, np. rodzinnych pamiątek czy zdjęć. Przechowujesz w domu bardzo ważne dokumenty? A może posiadasz nośniki danych, które pragniesz zabezpieczyć przed dostanem się w niepowołane ręce? Sejf będzie doskonałym wyborem! Ochroni je nie tylko przed kradzieżą, ale także zniszczeniem, np. w czasie pożaru, jeśli postawisz na sejf ognioodporny.

Sejf szyty na miarę

Wiesz już, że przed wyjazdem na wakacje, warto zaopatrzyć się w sejf, który zabezpieczy ważne dla Ciebie przedmioty przed kradzieżą. Zastanawiasz się jednak, jaki model wybrać? To proste – dostosowany do Twoich możliwości finansowych oraz potrzeb. Wsród modeli sejfów sklepu Stalpol znajdziesz rozmaite propozycje w różnych wariantach cenowych. Oprócz doskonałej jakości Stalpol oferuje także możliwość personalizacji i zamówienia sejfów wysokiej klasy z serii Home w dowolnym kolorze. Możesz także zdecydować się na model z dodatkowymi zamkami, również elektronicznymi.

Wakacje to czas, na który zwykle długo czekamy. Nie psuj ich sobie niepotrzebnym stresem i obawą o pozostawione w domu, wartościowe rzeczy! Zadbaj o ich bezpieczeństwo wcześniej inwestując w wysokiej jakości domowy sejf. Dzięki temu na wakacjach będziesz mógł skupić się na tym, co najważniejsze – na zasłużonym relaksie i wypoczynku, z dala od wszelkich trosk i zmartwień.