BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Audio-kabel.pl Z Solca Kujawskiego na estradę

lipiec 4, 2017 dodane przez PrawdziwiePolskie

Profesjonalizm, solidność i dostosowanie proponowanych rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta – brzmi, jak recepta na sukces? Słusznie, bo dokładnie nią jest! Od ponad pięciu lat, z powodzeniem stosuje ją marka Audio-kabel.pl, polski producent szerokiej gamy artykułów estradowych.

W jej ofercie znajdują się m.in. profesjonalne narzędzia do tworzenia systemów oświetlenia, nagłośnienia i okablowania. Pomysł na tego rodzaju biznes nie wziął się znikąd – właściciel firmy przez lata zdobywał doświadczenia podczas pracy przy organizacji koncertów i innych imprez masowych. Wiedział, jak istotne dla powodzenia całego przedsięwzięcia mogą być detale – listwy zasilające, przewody instrumentalne czy mikrofonowe. Jako specjalista i pasjonat, zdawał sobie również sprawę z istniejącej na rynku luki, którą wypełnić postanowił własnymi rozwiązaniami. Był nie tylko pasjonatem, ale także doświadczonym praktykiem, co pozwoliło mu stworzyć produkty najwyżej jakości. Pod jego fachowym okiem, w Solcu kujawskim, powstawały pierwsze przewody sygnałowe i zasilające.

Dziś ofertę Audio-kabel.pl uzupełnia szeroka gama produktów, m.in. listw zasilających, rozdzielni prądowych i najazdów kablowych. Solecki producent, od lat niezmiennie stawia na jakość i niezawodność proponowanych rozwiązań. Dba, by stanowiły one doskonałe połączenie rzetelności wykonania i najwyższej jakości komponentów. Do produkcji urządzeń stosuje złącza i kable wiodących na świecie marek, m.in.: Neutrik, Klotz, ABL Sursum i Helukabel. Materiałem uzupełniającym jest stal nierdzewna i niezwykle trwałe typy tworzyw sztucznych, dzięki którym sprzęt spisuje się znakomicie nawet w najtrudniejszych warunkach plenerowych.

Firma Audio-kabel.pl, choć swą działalność rozpoczynała od produkcji innowacyjnych rozwiązań estradowych, nie miała zamiaru na nich poprzestać. Dziś zajmuje się również projektowaniem i realizacją nietypowych systemów nagłośnienia, oświetlenia i zasilania elektrycznego. Dzięki produkcji własnej, jest w stanie sprostać oczekiwaniom klientów i dostosować rozwiązania do każdego projektu. Mimo że osiągnęła sukces, wciąż dynamicznie się rozwija i ani myśli spocząć na laurach.

Jednym z pierwszych kamieni milowych Audio-kabel.pl, było wykonanie systemu sterowania oświetleniem bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej. Sukces możliwy był dzięki zaangażowaniu zgranego zespołu doświadczonych fachowców i ich otwartości na potrzeby klienta. One również sprawiły, że w produkty firmy wyposażone zostało toruńskie Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Na co dzień zaś, z jej usług z powodzeniem korzystają zarówno firmy eventowe i instytucje kulturalne, jak i jednostki wojskowe, firmy budowlane czy przedstawiciele innych branż. Co do jednego są zgodni – w swojej branży Audio-kabel.pl nie ma sobie równych!